Zamówienia

Świeże owoce do biura w Poznaniu

Kto chce być silny, zdrowy jak ryba, musi owoce jeść i warzywa! Na pewno znasz tę piosenkę z dzieciństwa. Jeśli sądzisz, że dbanie o codzienną porcję świeżych witamin to jedno z trudniejszych wyzwań, to z nami zmienisz myślenie! Do Twojego biura w Poznaniu, Suchym Lesie, Tarnowie Podgórnym i okolicach dostarczymy jabłka, cytryny, pomarańcze itp.

Zamówienia1

Zadzwoń lub napisz

Nie wiesz, jak zacząć owocową przygodę? Zadzwoń do nas lub napisz, a my zorganizujemy smakowitą dostawę świeżych specjałów do Twojego biura w Poznaniu, Suchym Lesie, w Tarnowie Podgórnym lub okolicach. Owoce w pracy? To takie proste!

Zamówienia2

Ustalmy warunki

Interesują Cię świeże jabłka? A może owoce cytrusowe? Jeśli masz firmę w Poznaniu, Suchym Lesie, Tarnowie Podgórnymi okolicach, nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy to właśnie tam zorganizowali ich dowóz! Dla nas to czysta przyjemność!

Zamówienia3

Dobierz zestaw

Dobierz swój zestaw owoców sam lub z nami. Przygotujemy dla Twoich pracowników porcję świeżych i soczystych darów natury w atrakcyjnej cenie. W szczególnych wypadkach dostawę do biura w Poznaniu możesz korygować nawet na kilkanaście godzin przed jej realizacją! To wygodne!

Zamówienia4

Dostarczymy do Ciebie owoce

Zdrowe jedzenie to coraz popularniejszy trend, który zagląda również do firm. My zorganizujemy dla Ciebie dowóz owoców cytrusowych lub sezonowych na terenie Poznania, Suchego Lasu i Tarnowa Podgórnego. Wybierz opakowanie zwrotne, plastikowy kosz lub skrzynkę, ciesz się Twoją porcją witamin!

Dla klientów abonamentowych wystawiamy zbiorczą fakturę vat z 14 dniowym terminem płatności
Facebook
Twitter